Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH

02 sierpnia, 2022
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH

W związku opracowaniem projektu dokumentu pn.Program Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach.

Zapraszamy do...

zapoznania się z projektami ww. dokumentów:

- w formie tradycyjnej w Urzędzie Gminy Tworóg – pok. 111 w godz. 8.00-14.00

- w formie elektronicznej na internetowej stronie Urzędu – PRTR_konsultacje

Ewentualne uwagi / wnioski można składać w terminie od 08.08.2022 r. do 29.08.2022 r. za pomocą formularza konsultacyjnego – do pobrania: Formularz_konsultacyjny_PRTR.docx

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: konsultacjeprtr@collect.pllub złożyć w siedzibie Urzędu.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za zaangażowanie!

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.