Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta

Złote Gody w Gminie Tworóg

18 grudnia, 2020
"W tak pięknym dniu, jakim jest 50. Rocznica Waszego Ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic" - z takimi życzeniami oraz podarunkami z Gminy Tworóg, w dniu 14 grudnia Wójt Gminy Tworóg - Eugeniusz Gwóźdź oraz Zastępca Kierownika USC - Andrzej Kalus, honorowali Szanownych Jubilatów medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.
Dziękujemy wszystkim Jubilatom za serdeczne przyjęcie.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.