Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zmiana rozkładu jazdy – 743

30 sierpnia, 2023

Urząd Gminy w Tworogu informuje, że w
związku z zamknięciem dla ruchu ulicy Wiejskiej w Brynku od 2 września 2023
roku do odwołania Zarząd Transportu Metropolitarnego wprowadza do realizacji
tymczasowy rozkład jazdy linii 743 obowiązujący w dni robocze z nauka szkolną,

w którym: - kursy wariantowe relacji Tworóg Szkoła – Brynek zostały skierowane na trasę objazdową przebiegająca DK 11, - dostosowano godziny odjazdów kursów wariantowych do zajęć lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Tworogu, realizując tym samym wniosek pasażerów, - z obsługi został wyłączony przystanek Brynek Wiejska, - zawracanie autobusów odbywać się będzie na parkingu przy ul. Grabowej w Brynku.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).