Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Zmiany w Radzie Sołeckiej Mikołeski

19 lutego, 2021

Upłynęła kadencja Sołtysa Mikołeski - Pani Ireny Piecuch, oraz Rady Sołeckiej.
Wójt Eugeniusz Gwóźdź oraz Zastępca Wójta Łukasz Ziob, na zebraniu wiejskim podziękowali Pani Irenie za dotychczasową wspópracę.

Na zebraniu wybrano nowy skład Rady Sołeckiej oraz Sołtysa.
Sołtys : Irena Piecuch
Rada Sołecka :
- Jacek Kośmider
- Zofia Wąs
- Joanna Ziaja
- Michał Grott
- Bernard Piecuch

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.