Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

ZSCKR poszukuje nauczycieli

15 marca, 2023

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim (obok Tarnowskich Gór) zatrudni osoby na następujących stanowiskach:
1. Nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, podstaw konstrukcji maszyn, rysunku technicznego, obróbki materiałów i prowadzenia zajęć praktycznych w wyżej wymienionych dziedzinach.
2. Nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zakresie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, podstaw konstrukcji maszyn, rysunku technicznego, obróbki materiałów.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).