Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Pokaż menu

Kadeci z ZSTU w Tarnowskich Górach w ćwierćfinale „EkstraKLASy Wojskowej”

23 stycznia, 2021
Kadeci z ZSTU w Tarnowskich Górach w ćwierćfinale „EkstraKLASy Wojskowej”

Kadeci Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach nie ustają w walce o najwyższe cele w konkursie organizowanym przez Ministra Obrony Narodowej pn. "EkstraKLASA Wojskowa". We wtorek 19 stycznia, kadeci z Tarnowskich Gór w 1/16 finału zmierzyli się w bezpośrednim starciu z XV LO w Katowicach. Nie dali szans rywalom i awansowali do najlepszej ósemki konkursu.

W najbliższy poniedziałek, 25 stycznia, drużyny powalczą o cztery finałowe miejsca. Naszą szkołę reprezentują: kdt Estera BIELECKA, kdt Szymon MENDEL oraz kdt Cezary KOWALCZYK.

"EkstraKLASA Wojskowa" to turniej adresowany dla uczniów klas o profilu wojskowym, uczących się w szkołach prowadzących „Oddziały Przygotowania Wojskowego” i „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”, czyli programów edukacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej, koordynowanych przez Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.

Zwycięzca Turnieju zostanie mistrzem Ekstraklasy Wojskowej i otrzyma puchar przechodni. Będzie się nim cieszyć przez cały 2021 rok, do czasu wyłonienia nowego mistrza. Oprócz tego MON przewiduje nagrody rzeczowe dla zdobywców I, II i III miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).