Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Kadeci ZSTU w Tarnowskich Górach w półfinale Wojskowej EkstraKlasy!

30 stycznia, 2021
Kadeci ZSTU w Tarnowskich Górach w półfinale Wojskowej EkstraKlasy!

Kadeci Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach zameldowali kolejne ogromne sukcesy w konkursie Ministra Obrony Narodowej o tytuł mistrza #EkstraKLASAWojskowa 2021.

W ostatniej e-learningowej edycji konkursu kadeci we wspaniałym stylu wywalczyli sobie udział w półfinale konkursu. W dotychczasowych zmaganiach kadeci pokonali już przedstawicieli 96 szkół o profilu mundurowym na terenie całego kraju.

Przed nimi półfinały, które w przeciwieństwie do dotychczasowych etapów Turnieju nie odbędą się w oparciu o platformę e-learningową Legii Akademickiej, ale na żywo w studiu. Szkoły spotkają się w lutym w Centralnej Bibliotece Wojskowej w Warszawie, a ich zmagania będą transmitowane na profilu na Facebooku. Tego samego dnia odbędzie się również finał Ekstraklasy, w którym zmierzą się zwycięzcy obu półfinałów.

Naszą szkołę reprezentują kadeci: kdt Estera BIELECKA, kdt Szymon MENDEL oraz kdt Cezary KOWALCZYK. Opiekunem klas mundurowych jest mjr mgr inż. Zbigniew KOWALSKI. Patronat nad klasami mundurowymi sprawuje 5.Tarnogórski Pułk Chemiczny im. gen. broni. Leona Berbeckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).