Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Absolutorium po raz 12

28 czerwca, 2023

Na dzisiejszej sesji Rada Gminy Zbrosławice udzieliła Wójtowi Gminy Zbrosławice – Wiesławowi Olszewskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2022.

Radni głosowali za uchwałą po zapoznaniu się ze sprawozdaniami z wykonania budżetu, opinią RIO oraz wnioskiem Komisji Rewizyjnej. Absolutorium przyjęte zostało jednogłośnie.

Gratulacje wójtowi złożył Przewodniczący Rady Gminy Jan Fels oraz z-ca wójta Katarzyna Sosada. W trakcie podziękowań Wiesław Olszewski podkreślał, że to jest absolutorium przyznane całemu zespołowi Urzędu Gminy Zbrosławice.

Było to 12 absolutorium udzielone wójtowi Wiesławowi Olszewskiemu.  
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).