Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Bieg z flagą w Katowicach

27 kwietnia, 2023

Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek zaprasza do udziału w wydarzeniu pn. Tauron Bieg z Flagą, które odbędzie się 2 maja 2023 roku w Katowicach.

Uczestnicy spotykają się 2 maja o godz. 16:00 na starcie w Katowickim Parku Leśnym (Aleja Trzech Stawów na wysokości lotniska Muchowiec) by wspólnie pokonać trasę 5 km biegu i marszu NW. Trasa posiada atest PZLA. Zapraszamy całe rodziny, dla dzieci przewidziano starty w biegach na 200, 400 i 800 m oraz wiele atrakcji – animacje, dmuchańce, fotobudka, pokazy, upominki.

Na uczestników czekają atrakcyjne pakiety startowe – koszulki biegowe (dla dzieci czapeczki), odlewany pamiątkowy medal, zestaw gadżetów od współorganizatora – firmy Tauron, poczęstunek
i woda.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy i regulamin wydarzenia na stronie: www.biegzflaga.pl

Wydarzenie ma na celu uczczenie Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, upamiętnienie Roku Wojciecha Korfantego oraz upowszechnianie biegania i Nordic Walking jako zdrowych form aktywności fizycznej i rekreacji.

Organizatorami wydarzenia są Wojewoda Śląski oraz Tauron.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).