Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Budowa linii elektroenergetycznej – sporządzanie operatów

07 czerwca, 2023

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. informują, że w czerwcu rzeczoznawcy majątkowi rozpoczęli prace nad sporządzaniem operatów szacunkowych w pasie technologicznym. Ze względu na specyfikę pracy rzeczoznawców majątkowych, sporządzanie operatów szacunkowych nie wymaga bezpośredniego kontaktu z właścicielami. Operaty szacunkowe są niezbędne do rozpoczęcia procesu rokowań. W kolejnym etapie, podczas indywidualnych spotkań z właścicielami nieruchomości, pełnomocnicy PSE przedstawią ofertę wynagrodzenia finansowego za ustanowienie na nieruchomości służebności przesyłu dla linii. O rozpoczęciu procesu rokowań wszyscy właściciele nieruchomości zostaną poinformowani listem poleconym.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 798 224 938 (czynna od poniedziałku do czwartku, w godzinach 11.00-14.00), bądź drogą mailową mailowo na adres - .

Dodatkowe informacje można znaleźć również na stronie internetowej inwestycji: https://liniarokitnicatrebaczew.pse.pl
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).