Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Budynek UG w Kamieńcu do remontu, parking niedostępny

10 września, 2020

Od 14.09.2020 r. Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Zbrosławicach działający w ramach umowy zawartej z Gminą Zbrosławice przystępuje do kontynuacji robót budowlanych mających na celu modernizację schodów wejściowych do budynku, budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych, przebudowę wjazdu oraz dobudowę brakującego odcinka chodnika przy ulicy Tarnogórskiej.

W związku z powyższym, od 14.09.2020 r. nie będzie możliwości wjazdu na teren parkingu zlokalizowanego z tyłu budynku urzędu. Zaleca się pozostawiać pojazdy w rejonie stawu lub kościoła.

Dostęp i obsługa klientów urzędu odbywać będzie się na dotychczasowych zasadach. Dostęp do budynku zapewniony zostanie poprzez schody terenowe od ulicy Tarnogórskiej.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).