Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Budżet partycypacyjny powiatu tarnogórskiego

22 czerwca, 2020

 

Nabór wniosków do piątej edycji budżetu partycypacyjnego potrwa do 3 sierpnia. Zarząd Powiatu przeznaczył kwotę w wysokości 400 000 zł i podzielił na dwie pule tj.: 180 000 zł na realizację zwycięskiego projektu z grupy gmin: Miasteczko Śląskie, Kalety, Ożarowice, Tworóg, Krupski Młyn oraz 220 000 zł na realizację zwycięskiego projektu z grupy gmin: Tarnowskie Góry, Radzionków, Świerklaniec, Zbrosławice.
Pierwszy krok to pomysł na inwestycje lub działanie w obszarze lokalnym lub powiatowym, pod którym podpisze się 20 osób. Po weryfikacji propozycji, ustaleniu listy i przeprowadzeniu procedury odwoławczej, od 5 do 19 października przeprowadzone zostanie głosowanie społeczne. Na ogłoszenie wyników poczekamy do 26 października. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl.

Zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).