Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne

01 czerwca, 2022

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. Programu "Czyste Powietrze", które odbędzie się 15.06.2022 r. o godzinie 16:00 w formie zdalnej telekonferencji, za pomocą platformy MS Teams.

Uczestnicy dostaną link do spotkania przed rozpoczęciem wydarzenia. Do udziału potrzebny będzie komputer, tablet lub smartfon(Android/iOS).

Chęć udziału w spotkaniu proszę zgłaszać na adres email: , podając imię, nazwisko oraz adres email na który będzie przesłane zaproszenie. Termin rejestracji: do 14 czerwca 2022r.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).