Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Dług można odpracować

29 czerwca, 2021

W celu ułatwienia dłużnikom, będącym w trudnej sytuacji życiowej (rodzinnej, finansowej) spłaty zadłużenia z tytułu opłat za korzystanie z gminnych lokali stanowiących mieszkaniowy zasób Gminy Zbrosławice, Wójt Gminy Zbrosławice Wiesław Olszewski wprowadził możliwość spłaty zadłużenia za pomocą świadczenia rzeczowego. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Społecznym osobiście w siedzibie Urzędu Gminy w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 34 lub telefonicznie pod numerem 32 233 77 91.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).