Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Drama, kajaki, śpiew i … siatkówka plażowa

27 maja, 2022

Przy okazji organizowanego wspólnie z Pyskowicami i Fundacją W To Mi Graj wydarzenia pn. Drama, kajaki i śpiew, będzie można również pograć w siatkówkę plażową i wygrać atrakcyjne nagrody.

Fanów plażówki zapraszamy na plac zabaw w Zawadzie 4 czerwca. Turniej rozpocznie się o godzinie 11:00. Udział w turnieju jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wysłać formularz zgłoszeniowy na adres lub pod nr tel. 32 233 77 93 do 3 czerwca do godz. 12:00. Na najlepsze dwuosobowe ekipy w kategoriach męskich i żeńskich czekać będą atrakcyjne nagrody w formie bonów.

Wydarzenie odbywa się w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx zgloszenie_druzyny.docx 22-05-27 07:34 15.19KB
pobierz
plik: zgloszenie_druzyny.docx

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.