Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Dramatalia 2023

28 sierpnia, 2023

Tak będą wyglądać Dramatalia 2023

- koncerty

- zabawa

- dmuchańce

- animacje

- wystawy

- sport

- pokazy

- historia

- zwiedzanie

i spływ kajakowy

Dramatalia - co na scenie?

Roszak Show - autorzy hitów ‘Jo by Cie broł’, ‘Na mie je kolej’ czy ‘Już nigdy nic’ oraz cyklu ‘Muzyczne lekcje śląskiego’. Eksplozja dźwięku, światowe brzmienie, sekcja dęta, choreografia, taniec, kostiumy, zabawa z publicznością a to wszystko we ślonski godce, czyli muzyczna, rockandrollowa uczta dla oczu, uszu i ducha.

Kasia & Błażej i Przyjaciele – dwoje energicznych młodych ludzi, którzy wspólnie z przyjaciółmi, zaprezentują znane i lubiane przeboje w nowych odsłonach. Dali świetny koncert na Dniach Wisły - teraz zaprezentują się przed publicznością w Zbrosławicach.

Orkiestra Dęta Zakładu Górniczego Sobieski – Założona w 1922 roku orkiestra świętowała w ubiegłym roku jubileusz stulecia. W tym okresie dopisała do swojego konta wiele sukcesów, w tym liczne miejsca na podium i puchary, zdobyte na przeglądach muzycznych. W repertuarze, oprócz pozycji obowiązkowych, muzycy maja również sporo energetycznych kawałków "na czasie". W Zbrosławicach wystąpią z wokalistą.

SPECIFIQUE to samowystarczalny kolektyw muzyczny, założony w 2021 roku na Śląsku. Ich styl opiera się na łączeniu różnych gatunków: trapu z alternatywą, jak i popu z drum’n’bassem. Ekipę tworzą producenci, wokaliści, graficy oraz kamerzyści (3 z nich pochodzi ze Zbrosławic). Specifique może pochwalić się już sporym dorobkiem artystycznym, wydali 4 albumy, ponad 25 singli i kilkanaście teledysków. Ekipa zdążyła się już porządnie rozgrzać koncertowo i energii na ich występie na pewno nie zabraknie.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).