Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

“Duma i uprzedzenie” nad Dramą

05 sierpnia, 2020

 

Pierwsza odsłona tegorocznego cyklu kina plenerowego „Na brzegu Dramy” za nami. W piątek Minionki zgromadziły na polanie za biblioteką w Zbrosławicach całkiem sporą liczbę widzów.

W najbliższy piątek znów się spotykamy. Tym razem wspólnie prześledzimy losy pięciu sióstr w XVIII w. Anglii. Klasyk Jane Austen w ekranizacji z 2005 r. to prawdziwa uczta dla oka i ucha. Z resztą oddajmy głos krytykom z portalu Filmweb: "Duma i uprzedzenie" zwyczajnie nie może się nie podobać. Film ogląda się bardzo dobrze i stanowi idealną propozycję na piątkowy wieczór, kiedy zmęczeni całotygodniową pracą szukamy przed ekranem głównie kilkudziesięciu minut relaksu. Ekranizacja Joe Wrighta dostarcza go nam w sposób doskonały.

Do zobaczenia w piątek o 19:30. Zachęcamy do zabrania koców. Nie dla wszystkich może wystarczyć naszych kinowych leżaków.

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Regulamin kina 20-08-05 11:54 13.73KB
pobierz
plik: Regulamin kinaGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).