Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Dzień Dziecka w terenie!

21 maja, 2020

Choć podstępny wirus nadal krąży i krzyżuje plany na dobrą zabawę w ramach imprez plenerowych, nie można odpuszczać! Nic nie jest przecież w stanie popsuć tak radosnego święta jak nadchodzący Dzień Dziecka. Nawet jeśli w tym roku nie będzie tradycyjnego Letniego Festiwalu Piosenki, atrakcji nie zabraknie.

W tym roku Gmina Zbrosławice wraz z Gminną Biblioteką w Zbrosławicach zapraszają na „terenową” odmianę świętowania. Na czym będzie ona polegała? Na zwiedzaniu, robieniu zdjęć, pozowaniu i…. odbieraniu nagród. Kto może wziąć udział? Najlepiej całe rodziny, aczkolwiek nagrodzeni zostaną najmłodsi (do 16 roku życia).

Ale wszystko po kolei.

Po pierwsze: zgłoś swój udział w zabawie pod adresem

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScrG3EAGjnD3zCLs…/viewform…

Udział jest oczywiście zupełnie bezpłatny. Jest też bez ograniczeń - wszystkie dzieci na całym świecie mogą czuć się zaproszone.

Po drugie: w dniach 29-31 maja (piątek-niedziela) wybierz się z najbliższymi na wycieczkę po Gminie Zbrosławice (zachęcamy do „zdrowych” wycieczek rowerowych lub pieszych). Odwiedź przynajmniej 4 miejsca z poniższej listy i zrób sobie zdjęcie na ich tle.

Lista wytypowanych obiektów:
• Kościół w Szałszy
• Zabytkowa Stacja Wodociągowa w Zawadzie
• Świetlica Gminna w Miedarach
• Staw w Kamieńcu
• Schron Bojowy Regelbau 116a
• Leśniczówka Ziemięcice
• Pola rzepaku
• Kościół w Księżym Lesie

Po trzecie: W niedzielę 31 maja, w godz. 16:00 – 20:00, zgłoś się po odbiór nagród i upominków. Nie zapomnij jednak o telefonie/aparacie itp. W biurze imprezy, które umieszczone zostanie w gmachu Gminnej Bibliotek Publicznej w Zbrosławicach zostaniesz bowiem poproszony/a o pokazanie zrobionych przez ostatnie 2 dni zdjęć oraz ich przesłanie ich na adres

Na najmłodszych fanów zwiedzania czekać będą koszulki (ilość poszczególnych rozmiarów ograniczona), odblaskowe worki na buty, słodycze, lody, i inne gadżety.

Zobacz piękne miejsca w Gminie Zbrosławice i odbierz nagrody – nic prostszego!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).