Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Funkcjonowanie komunikacji w okresie święta Bożego Ciała

08 czerwca, 2020

Informujemy, że w okresie zbliżającego się święta Bożego Ciała, komunikacja pasażerska organizowana przez Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach będzie funkcjonować według poniższych zasad:

  • 11 czerwca 2020 r. (czwartek - Boże Ciało) Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta, z uwzględniniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r. z późniejszymi zmainami.
  • 12 czerwca 2020 r. (piątak) Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze (nieszkolne), z uwzględniniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r. z późniejszymi zmainami.Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).