Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Głośne urodziny

20 września, 2021

Radosne śpiewy i tańce, piękne stroje, spotkania po latach i wielki tort – na sobotnim 25-leciu Miedarzan nie mogło zabraknąć żadnej z pozycji obowiązkowych hucznych urodzin. Przy pałacu w Miedarach zaprezentowali się podopieczni DPS, Orkiestra z Kotulina oraz Wisła Plus. Później scena należała już do jubilatów, którzy w trakcie ponad dwugodzinnego występu zaprezentowali wszystko co najlepsze z 25 lat działalności, zarówno zespołowo jak i solowo.

Założyciele Miedarzan – Joanna Sleziak oraz Eugeniusz Kosta uhonorowani zostali przez zastępcę Wójta Katarzynę Sosadę oraz Przewodniczącego Rady Gminy  statuetkami za wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju kultury w Gminie Zbrosławice.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).