Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Gmina Zbrosławice z WOŚP

24 stycznia, 2022
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Dużymi krokami zbliżamy się do 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę 33 wolontariuszy z wośpowymi ruszy na ulice naszej gminy by zbierać fundusze na szczytny cel -  zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki leczenia wzroku u dzieci. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy!

Ale kwesta to nie wszystko. Gminny sztab zachęca również do licytowania wydarzeń, spotkań i przedmiotów przygotowanych specjalnie z okazji finału WOŚP. Dziś pierwsze propozycje.

https://allegro.pl/oferta/spotkanie-z-profesorem-marianem-zembala-11738117138

Jest nam niezmiernie miło, podobnie jak w ubiegłym roku, zaprosić do licytacji spotkania z Profesorem Marianem Zembalą – wybitnym kardiochirurgiem oraz mieszkańcem naszej gminy.

https://allegro.pl/oferta/ksiazka-z-dedykacja-profesora-mariana-zembali-11738202227

https://allegro.pl/oferta/ksiazka-z-dedykacja-profesora-mariana-zembali-11738958806

https://allegro.pl/oferta/ksiazka-z-dedykacja-profesora-mariana-zembali-11738968121

Istnieje również możliwość wylicytowania książki z dedykacją Profesora.

A już jutro kolejne propozycje!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).