Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Gminny Rodzinny Przejazd Rowerowy

20 lipca, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Jak zwiedzać i podziwiać Gminę Zbrosławice? Konno? Bez wątpienia świetny pomysł. Równie dobrym jest jednak wycieczka rowerowa!

Gmina Zbrosławice zaprasza do udziału w „Gminnym, Rodzinnym Przejeździe Rowerowym”. 2 sierpnia zbierzemy się na parkingu pod Urzędem Gminy w Zbrosławicach, by wspólnie wyruszyć na liczącą 27 kilometrów trasę. Odwiedzimy m.in. Ptakowice, Laryszów, Miedary, Wilkowice, Łubki i Jaśkowice. W Księżym Lesie zatrzymamy się na jakiś czas by się zregenerować. Będzie też okazja do posłuchania o tamtejszym kościółku – perły Szlaku Architektury Drewnianej.

Martwisz się, ze to spory dystans? Niepotrzebnie. Tempo spacerowe i odpoczynek w połowie gwarantują, że każdy da radę. Na najmłodszych czekają ciekawe upominki.

Trasa przejazdu prowadzić będzie po drogach asfaltowych, szutrowych, jak i polnych. Prosimy wziąć to pod uwagę przy doborze roweru.

Na koniec przejazdu przygotujemy  dla Państwa posiłek regeneracyjny, dlatego prosimy by uczestnictwo w rajdzie zgłaszać poprzez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJlW2YJlJfDUVxX5fG1-1b6MJdIzs0pu1DKtLrGSbQY8VaxQ/viewform?usp=sf_link

Mapa przejazdu:

https://goo.gl/maps/aCBko653jXNHR4TBA

Impreza w ramach Pikniku Integracyjnego dla mieszkańców w ramach projektu “Aktywne Zbrosławice”.  - Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).