Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

GOPS – będą utrudnienia związane ze zmianą siedziby

07 sierpnia, 2023

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbrosławicach informuje, że 14 sierpnia, z przyczyn technicznych będzie nieczynny. Ponadto od 16.08. do 18.08. wszelkie sprawy będą załatwiane w siedzibie Ośrodka w Kamieńcu ul. Tarnogórskiej 4a, natomiast od 21.08. GOPS w Zbrosławicach zmienia swoją siedzibę.

Nowa siedziba Ośrodka będzie się mieścić w Ziemięcicach, ul. Mikulczyckiej 9. W związku z przeprowadzką Ośrodka, początkowo może być utrudniony kontakt telefoniczny.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).