Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Granty PPGR – dodatkowa rekrutacja

24 stycznia, 2023

 

30 stycznia rozpocznie się nabór dodatkowy w ramach programu PPGR. Osoby zainteresowane do 6 lutego muszą złożyć wszystkie wymagane dokumenty w wersji papierowej w Kancelarii Urzędu Gminy Zbrosławice przy ul. Oświęcimskiej 2 (pokój 7). Warto nie czekać na ostatni moment, ponieważ o przyznaniu sprzętu decyduje kolejność złożenia dokumentów.

Ze względu na kwotę oszczędności w wysokości 33 948,94 zł przewidywana liczba laptopów z  oprogramowaniem dla uprawnionych uczniów, możliwa do nabycia, wynosi 13 sztuk.

Szczegółowe informacje dot. rekrutacji dodatkowej dostępne są pod numerem telefonu: 32 233 71 96 lub 723 662 268, w  godzinach pracy Urzędu Gminy Zbrosławice oraz w tym miejscu:

http://www.zbroslawice.pl/main/aktualnosci/GRANTY-PPGR-rekrutacja-dodatkowa/idn:2897
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).