Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

Harmonogram odbioru odpadów na 2022 rok

21 grudnia, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Poniżej dostępne są harmonogramy odbiorów odpadów komunalnych w roku 2022. Zgodnie z wytycznymi odbiór odpadów w okresie kwiecień – październik będzie odbywał się raz na dwa tygodnie z zabudowy jednorodzinnej (wymóg ustawowy) oraz raz na tydzień z zabudowy wielorodzinnej.

Zachęcamy jednocześnie do korzystania z aplikacji Segrego. Oprócz zaktualizowanych harmonogramów znajdują się w niej również podpowiedzi dot. segregacji, możliwość dokonania zgłoszenia nieodebranych odpadów i dzikich wysypisk oraz mapa MPSZOK.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Harmonogram 2022 - zabudowa wielorodzinna 21-12-21 13:13 207.93KB
pobierz
plik: Harmonogram 2022 - zabudowa wielorodzinna
pdf Harmonogram 2022 - zabudowa jednorodzinna 21-12-21 13:14 167.79KB
pobierz
plik: Harmonogram 2022 - zabudowa jednorodzinna

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.