Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Hipoterapia – bezpłatne zajęcia dla dzieci

23 maja, 2022

Podobnie, jak w latach ubiegłych, Ośrodek Jeździecki w Zbrosławicach organizuje bezpłatne zajęcia z hipoterapii dla dzieci do lat 18 z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. W ramach dwóch projektów w zajęciach będzie mogło wziąć udział 30 osób (po 15 na projekt). Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.zbrosławice.info.pl. Termin zgłoszeń upływa 26 maja.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.