Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Hipoterapia – bezpłatne zajęcia dla dzieci

23 maja, 2022

Podobnie, jak w latach ubiegłych, Ośrodek Jeździecki w Zbrosławicach organizuje bezpłatne zajęcia z hipoterapii dla dzieci do lat 18 z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. W ramach dwóch projektów w zajęciach będzie mogło wziąć udział 30 osób (po 15 na projekt). Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.zbrosławice.info.pl. Termin zgłoszeń upływa 26 maja.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).