Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema

Informacja dotycząca obsługi Mobilnych Punktów Odbioru Odpadów Komunalnych (MPSZOK)

13 stycznia, 2023

Od dnia 01.01.2023 r. Mobilne Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, będą czynne w godz. 8.00 – 13.00

1 sobota miesiąca - Ziemięcice – parking przy boisku (ul. Mikulczycka)

2 sobota miesiąca -  Łubie - przy ul. 1 Maja/ ul. Pyskowicka

3 sobota miesiąca Wieszowa - świetlica przy ul. Bytomskiej

4 sobota miesiąca Zbrosławice - baza GZK Sp. z o.o. (ul. Oświęcimska 6)

Ostatnia osoba zostanie przyjęta najpóźniej do godziny 12.45.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.