Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Informacja dotycząca przetargu na dzierżawę nieruchomości w Zbrosławicach.

16 września, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Szczegóółowe informacje są dostępne w BIP https://bip.zbroslawice.pl/m,669,ogloszenia-o-przetargu-na-dzierzawe-nieruchomosci.html

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.