Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Informacja o wszczętym postępowaniu administracyjnym w sprawach ustalenia odszkodowania

12 lipca, 2023

Wójt Gminy Zbrosławice informuje,

że Wojewoda Śląski wszczął postępowania administracyjne w sprawach ustalenia odszkodowania za nieruchomości objęte decyzją Wojewody Śląskiego nr 14/2022 z dnia 31 sierpnia 2022r. znak IFXIII.7820.35.2021 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn.: „Przebudowa drogi krajowej nr 94 odcinek Pyskowice – granica m. Zabrze”, której nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

Wojewoda Śląski dokonuje zawiadomienia wszystkich stron postępowania o czynnościach organu poprzez obwieszczenie. Doręczenie stronom postępowania przez obwieszczenie, dokonane w trybie art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego, jest uważane za prawnie skuteczne po upływie 14 dni od daty publicznego ogłoszenia.

WAŻNE !

Wszystkie informacje dotyczące przedmiotowych postępowań są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz BIP Gminy Zbrosławice (bip.zbroslawice.pl w zakładce „OBWIESZCZENIA, OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY – Obwieszczenia”).
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).