Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Jak i gdzie się spisać?

27 września, 2021

Od poniedziałku do czwartku w UG w Kamieńcu przy ul. Tarnogórskiej 34, w godzinach od 10:00 do 13:00 będzie działał punkt spisowy.

Spisać można się również telefonicznie dzwoniąc na numer 22 828 88 88. Aby połączyć się z rachmistrzem z terenu naszej gminy należy następnie podać jeden z 3 kodów:

- 36415

- 36771

- 36382

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września.

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.