Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Jarmarkowo 2022 nadchodzi

22 listopada, 2022

Zbliża się grudzień, a wraz z nim czas jarmarków świątecznych. To na nich można wyposażyć się w całe mnóstwo rzeczy, które dodatkowo podkreślą magię nadchodzących świąt. Ale zbrosławickie Jarmarkowo to nie tylko kolorowe kramiki. Przede wszystkim będzie to okazja dla najmłodszych, by spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami, wziąć udział z przygotowanych zabawach i warsztatach czy pojeździć na karuzeli.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia popołudnia 11 grudnia na Jarmarkowie, które odbędzie się na terenie przy Urzędzie Gminy w Zbrosławicach.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).