Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Jubileusze – zgłoszenia par

17 lutego, 2023

Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice corocznie organizuje uroczystość dla par zamieszkałych na terenie Gminy Zbrosławice obchodzących jubileusz 50, 55, 60, 65 oraz 70 - lecia pożycia małżeńskiego.

Małżonków obchodzących w 2023 r. swój jubileusz, chętnych do wzięcia udziału w uroczystości, która odbędzie się jesienią 2023 r.  prosimy o zgłaszanie się (osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem członka rodziny) do Urzędu Stanu Cywilnego -  Kamieniec ul. Tarnogórska 34, tel. 32 233 77 96.

Zgłoszenia prosimy dokonywać  w terminie do 14 kwietnia 2023 r.

Podany termin zgłoszeń wiąże się z procedurą przygotowań, trwającą kilka miesięcy. Obejmuje ona wystąpienie do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, a następnie do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, o nadanie odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).