Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Już jest! Bezpłatna aplikacja, która wie wszystko o gospodarce odpadami

24 lutego, 2021

SegreGO jest już dostępne w Gminie Zbrosławice. Zaledwie po kilku kliknięciach na swoim telefonie otrzymujesz kompleksową informację o:

- harmonogramie wywozu odpadów dla Twojego adresu

- przypomnienie o zbliżających się terminach płatności

- miejscach odbioru odpadów niebezpiecznych i nietypowych

- odpowiedniej segregacji śmieci (wyszukiwarka)

- aktualnych zmianach/wiadomościach z zakresu gospodarki odpadami

Ponadto Segrego daje możliwość zgłoszenia m.in. dzikiego wysypiska lub nieodebranych odpadów. Informacje trafiają wówczas do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za te zagadnienia.

Jak zainstalować SegreGO?

1. Pobierz bezpłatnie aplikację Blisko
  2. Wpisz swoją miejscowość z terenu Gminy Zbrosławice
  3. Blisko wyświetli listę nadawców dla danego obszaru. Wybierz „Gospodarka odpadami”.
  4. Wpisz adres, dla którego chcesz otrzymywać harmonogram wywozu.
  5. Korzystaj z SegreGO!

Gorąco zachęcamy do korzystania z Blisko i SegreGO!

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.