Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Kajaki, zwiedzanie i natura czyli zapraszamy na Dramagedon

16 czerwca, 2023

Lubisz kajaki, zwiedzanie i naturę? No to sobotę 1 lipca musisz być z nami. Zapraszamy razem z Pyskowicami na wydarzenie „Dramagedon, kajakiem od sztolni do pomników przyrody”, które odbędzie się w ramach święta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Kierunek GZM.

W programie:

- zwiedzanie z przewodnikiem nowo wyremontowanego portalu wylotu głębokiej Sztolni Fryderyk w Ptakowicach wpisanego na światową listę zabytków UNESCO,

- spływ kajakowy Dramą z Zawady do Pyskowic,

- zakończenie wycieczki w Parku Miejskim w Pyskowicach spacerem z dendrologiem wśród pomników przyrody.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnikom gwarantujemy transport, zwiedzanie z przewodnikiem oraz udział w spływie kajakowym. Przewidziano siedem tur wycieczek, każda po ok. 3-4 godziny, z czego spływ kajakowy ok. 1-1,5 godziny.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Dlatego też obowiązują zapisy telefoniczne, które rozpoczną się w poniedziałek 19 czerwca pod nr tel.: 32 332 60 66 (UM Pyskowice) od godz. 7.00 lub 32 233 77 93 (UG Zbrosławice) od godz. 7.15.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).