Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Kino plenerowe ” Na brzegu Dramy”

17 lipca, 2020

Filmowe spotkania odbywać się będą co tydzień, w piątkowe wieczory na łące za budynkiem Biblioteki Publicznej.
Rozpoczynamy 7 sierpnia.
Pełny repertuar wygląda następująco:

1. Minionki rozrabiają
2. Duma i uprzedzenia
3. Powrót do przyszłości
4. Czekolada

Oczywiście projekcje w plenerze moją to do siebie, że narażone są na kaprysy pogody Podobnie , jak w roku ubiegłym, w przypadku podejrzenia niekorzystnej pogody kino przeniesione zostanie do biblioteki.

Niezależnie, czy projekcja odbywać się będzie na zewnątrz, czy w budynku, obowiązywać będą wszelkie aktualne zasady i obostrzenia związane z zachowaniem dystansu społecznego.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).