Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Kolejny budynek gminny zmodernizowany

24 stycznia, 2023

Kolejny budynek gminny zmodernizowany. Zakończyły się właśnie prace przy ul. Bytomskiej 9 w Zawadzie.  Dzięki dotacji w kwocie 893 868 zł z budżetu Metropolii GZM w ramach programu działań na rzecz ograniczenia niskiej emisji w budynku m.in. zastosowano docieplenie, wykonano instalację gazową i grzewczą oraz wymieniono stolarkę okienna i drzwiową. Następnie, już w ramach środków własnych gminy, GZK Zbrosławice odnowiła klatkę schodową. Po remoncie budynek wygląda dużo lepiej
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).