Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Komunikacja pasażerska w czasie “majówki”

30 kwietnia, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że w okresie zbliżającego sie "długiego weekiendu" majowego (1-3 maja 2020 r.) komunikacja autobusowa, tramwajowa i trolejbusowa, organizowana przez Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach będzie funkcjonować według przedstawionych zasad:

  • 1 maja 2020 r. (piątek-Święto Pracy) i 3 maja 2020 r. -Świeto Konstytucji 3 Maja - Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedzielę i święta, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii,
  • 2 maja 2020 r.(sobota- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej) - obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w soboty, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii.

 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).