Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Konkurs fotograficzny dla fanów przyrody

03 sierpnia, 2021

W ramach prowadzonej wakacyjnej akcji Odkryj Zielone Płuca Śląska z Nadleśnictwem Brynek dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, ogłoszony został  konkurs fotograficzny - w którym powinny zostać przedstawione walory przyrodnicze Nadleśnictwa Brynek (bez wizerunku autora ani innych osób trzecich).

Konkurs dedykowany jest dla fotografów - amatorów, trwa od 10 lipca do 31 sierpnia 2021r.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres:  (zgodnie z ustalonymi parametrami - zawartymi w regulaminie).

Roztrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż do 10.09.2021r. Przewidziano przydział nagród w ośmiu kategoriach wiekowych.

Rozdanie nagród planowane jest na 17.09.2021r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Nadleśnictwa Brynek oraz nagrodzeni laureaci zostaną indywidualnie poinformowani telefonicznie bądź mailowo.

Regulamin konkursu wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się w plikach do pobrania poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin konkursu fotograficznego 21-08-03 11:06 1.76MB
pobierz
plik: Regulamin konkursu fotograficznego

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.