Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Konkurs fotograficzny “Moja piękna okolica”

21 kwietnia, 2023

Rozkwitająca na naszych oczach wiosna aż prosi się by ja uwieczniać na fotografiach. A ponieważ niemalże każdy nosi przy sobie aparat, nie ma z tym najmniejszego problemu.
Zapraszamy serdecznie do podzielenia się z nami pięknymi zdjęciami robionymi telefonami komórkowymi w ramach konkursu „Moja piękna okolica”. Dla autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody w formie bonów do wykorzystania w sklepach ze sprzętem elektronicznym.

Zasady konkursu:
- Fotografie powinny przedstawiać piękne, niepowtarzalne, ciekawe, najpiękniejsze miejsce, obiekt w miejscowości lub detal przedstawiający bogactwo natury (roślina, zwierzę, krajobraz).
- W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Zbrosławice. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i podpis rodziców lub opiekunów, który należy złożyć na karcie zgłoszenia.
- Uczestnik konkursu ma przedstawić maksymalnie 2 fotografie ciekawego, intrygującego, niezwykłego miejsca, obiektu lub przyrody. Fotografia powinna być wykonana na terenie Gminy Zbrosławice za pomocą, tylko i wyłącznie, telefonu komórkowego. Muszą być to prace autorskie.
- Pracę konkursową wraz z opisem należy przesłać do 21 maja 2023 roku na adres e-mail organizatora tj. Część fotograficzna: wymagany format zdjęć to jpg o rozmiarze pliku nie przekraczającym 20 MB. Część opisowa (karta zgłoszenia): w e-mail powinna znaleźć się szczegółowa lokalizacja miejsca (rejon gminy, nazwa wsi i/lub ulicy, charakterystyczny punkt odniesienia, celem identyfikacji).
- Rozstrzygnięcie konkursu i ocena prac nastąpi w dniach od 22 do 26 maja 2023 roku, a wyniki ogłoszone zostaną 31 maja.
Więcej informacji w regulaminie.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf regulamin konkursu foto.pdf 23-04-21 09:41 793.23KB
pobierz
plik: regulamin konkursu foto.pdfGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).