Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Konkurs na projekt graficzny muralu “Zainspiruj się Leśną Krainą”

25 stycznia, 2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska" zaprasza mieszkańców obszaru LGD z zamiłowaniem artystycznym do udziału w konkursie na projekt graficzny muralu, który powstanie we wskazanej przez laureata lokalizacji.

Prace z projektem graficznym muralu należy składać wraz z formularzem zgłoszeniowym wraz z oświadczeniem właściciela nieruchomości do 28 lutego 2023r.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Oświadczenie_właściciela_nieruch.docx 23-01-25 09:50 94.38KB
pobierz
plik: Oświadczenie_właściciela_nieruch.docx
docx Formularz_zgłoszeniowy_Zainspiru.docx 23-01-25 09:51 195.86KB
pobierz
plik: Formularz_zgłoszeniowy_Zainspiru.docxGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).