Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a

KRUS ogłasza konkurs na rymowankę

13 stycznia, 2022

„Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”- to hasło przewodnie organizowanego przez KRUS konkursu na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym.

Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci urodzone w latach: 2008 - 2011 z całej Polski, których przynajmniej jeden rodzic lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników. Aby wziąć udział w konkursie należy ułożyć rymowankę promującą sposoby ograniczenia ryzyka upadków osób w gospodarstwach rolnych.

Kompletne zgłoszenie tj. rymowankę i formularz zgłoszeniowy podpisany przez Rodzica lub Opiekuna, należy przesłać do 15.03.2022 r. na adres e-mail: czestochowa@krus.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

OR KRUS w Częstochowie ul. Korczaka 5, 42-200 Częstochowa.

Konkurs odbywa się w 2 etapach: wojewódzkim i ogólnopolskim.

Czekają atrakcyjne nagrody m.in. na etapie wojewódzkim zostanie wybranych 3 laureatów, z których każdy otrzyma nagrodę o wartości ok. 500 zł, natomiast na etapie ogólnopolskim zostanie wybranych 20 laureatów, którzy otrzymają nagrody po ok. 1000 zł każdy.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf regulamin, formularz zgłoszeniowy 22-01-13 09:40 2.23MB
pobierz
plik: regulamin, formularz zgłoszeniowy

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.