Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Łamy Wieści bezpłatnie dla przedsiębiorców

03 listopada, 2020
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

W listopadzie ukaże się wydanie specjalne Wieści z Gminy, w którym gminni przedsiębiorcy otrzymają możliwość zamieszczenia bezpłatnego ogłoszenia, reklamy, pozdrowień lub innych treści promocyjnych.

Co należy zrobić, aby zgłoszenie się ukazało?

Przede wszystkim należy przygotować odpowiednią grafikę w rozmiarze 10,5 cm x 6,5 cm (szerokość x wysokość), a następnie przesłać ją na adres wraz z danymi firmy/działalności.  W odpowiedzi zwrotnej redakcja poinformuje i ustali szczegóły. Wydanie specjalne w całości będzie w kolorze – zachęcamy do umieszczania kolorowych grafik.  

Termin nadsyłania grafik: do 15 listopada.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń decydować będzie kolejność nadesłania. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców z Gminy Zbrosławice.

Wieść zostanie wydrukowana i dostarczona do wszystkich sołectw.

Zachęcamy do udziału w akcji. To świetna okazja, aby dotrzeć do mieszkańców gminy ze swoją wieścią!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).