Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Laryszów sięga po złoto, Ziemięcice samodzielnym liderem

27 września, 2021

Sobotnia rywalizacja przy szachownicach podła łupem reprezentacji Laryszowa. Czteroosobowa reprezentacja tego sołectwa okazała się niepokonana zarówno w fazie grupowej, jak i w spotkaniu finałowym z Ziemięcicami. W małym finale Szałsza okazała się lepsza od Zbrosławic. W sumie do rywalizacji w Wieszowie przystąpiło 10 czteroosobowych zespołów.

Klasyfikacja końcowa:

1. Laryszów

w składzie: Piotr Nigiel, Jakub Jelonek, Roman Witaszyński, Jarosław Nigiel

2. Ziemięcice, 3. Szałsza, 4. Zbrosławice, 5. Kamieniec, 6. Wieszowa, 7. Przezchlebie, 8. Świętoszowice, 9. Łubie, 10. Czekanów

Dzięki dobremu występowi Ziemięcice znów odskoczyły od Czekanowa na kilkanaście punktów. Za plecami Zbrosławic, które plasują się na 3 miejscu, z niewielka stratą są Przezchlebie i Laryszów. Kolejna okazja do pozbierania punktów za dwa tygodnie, również w Wieszowie na zawodach w skata.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Klasyfikacja generalna po 6 dyscyplinach 21-09-27 10:31 338.38KB
pobierz
plik: Klasyfikacja generalna po 6 dyscyplinach

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.