Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Laryszów zgarnia boule

07 września, 2022

To nie ograne na poziomie ligowym Czekanów i Ziemięcice, a Laryszów zgarnia pełna pulę w zawodach w boule. Ziemięcice w kolejnej odsłonie Wieloboju Sołectw meldują się na podium,  zdobywając drugie miejsce, a Czekanów, po niezwykle zaciętym boju z Przezchlebiem kończy na miejscu 3.

Co ciekawe, jedyną ekipa, która nie przegrała batalii z Laryszowem były Zbrosławice, które ostatecznie skończyły na miejscu 6.

W dramataliowy, niedzielny poranek na boulodromie w Zbrosławicach rywalizowało łącznie 10 ekip.

Zwycięskie trio z Laryszowa utworzyli: Ewelina Gulik, Władysław Gulik i Sławomir Kamiński.

Klasyfikacja generalna coraz bardziej obiecująca dla Ziemięcic. Mistrzowie z ubiegłego roku mają już ponad 30 punktów przewagi nad najgroźniejszą trójką rywali: Przezchlebiem, Czekanowem i Zbrosławicami. Wydaje się, że ta 4 może już do końca walczyć o 3 medalowe miejsca klasyfikacji generalnej.

Kolejna odsłona wieloboju – kręgle 24 września w Tarnowskich Górach.

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg wieloboj_klasyfikacja_2022.jpg 22-09-07 09:03 0.94MB
pobierz
plik: wieloboj_klasyfikacja_2022.jpgGmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).