Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Pokaż menu

LGD zachęca do wypełnienia ankiety

22 stycznia, 2021

Leśna Kraina Górnego Śląska zaprasza mieszkańców naszego regionu, a zwłaszcza gmin położonych w obszarze działania Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” do wyrażenia opinii na temat warunków życia w gminie oraz ankiety ewaluacyjnej dotyczącej funkcjonowania LGD w 2020 roku, która odnosi się m.in. do oceny pracy Biura LGD, realizowanych działań komunikacyjnych i wdrażania LSR.

Zebrane informacje posłużą do doskonalenia jakości naszych działań oraz dostosowania Lokalnej Strategii Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu.

Ankieta on-going:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeCUXOgYy3.../viewform...

Ankieta funkcjonowanie:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSd8.../viewform...
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).