Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

#MISSjaŚwięta czyli zostań Św. Mikołajem i wspomóż potrzebujących

04 grudnia, 2020

Aktualna Miss Polski Magdalena Kasiborska wraz z OSP Czekanów i GOPS Zbrosławice zachęcają do zaangażowania się w akcję, dzięki której osoby najuboższe w te świata będą mogły na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego.

#MISSjaŚwięta to zbiórka artykułów tj. żywność sucha i sypka, środki czystości, książki, ubrania czy pluszami, które następnie przekazane zostaną najbardziej potrzebującym. Artykuły będzie można dostarczać do OSP Czekanów oraz GOPS Czekanów.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).