Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Młodzi szachiści grali o puchar

21 czerwca, 2021

Wysoka temperatura doskwierała, ale nie była wstanie zniechęcić uczestników Gminnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Wczoraj prawie 80 osób wyruszyło na liczącą13 km trasę ze Zbrosławic do Księżego Lasu i z powrotem. Nie zabrakło nawet kilkulatków, którzy dzielnie pokonywali okoliczne podjazdy, czasami z małą pomocą rodziców. Ale oprócz rekreacji istotna była również promocja bezpiecznych nawyków wśród użytkowników dróg. W tym celu wszyscy uczestnicy otrzymali rowerowe lampki sygnalizacyjne. Oby służyły jak najdłużej

Podziękowania za pomoc w organizacji przejazdu kierujemy do:

-  tarnogórskiej Policji za zabezpieczenie przejazdu

- GZK Zbrosławice za zapewnienie wody i zabezpieczenie techniczne przejazdu

- sołtysom – Piotrowi Kępce (Księży Las) oraz Karinie Respondek (Zbrosławice)  

Wszystkim dziękujemy serdecznie za udział i już zapraszamy na kolejny przejazd!
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).