Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Moje, czerwone serce – finał WOŚP w Zbrosławicach

19 stycznia, 2021

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra i mimo epidemii dociera do wszystkich zakątków Polski. W niedzielę 31 stycznia na naszych ulicach pojawią się młodzi wolontariusze, którzy w zamiana za datek na szczytny cel rozdawać będą charakterystyczne czerwone serduszka.

Jak mieć pewność, że spotkamy na swoje drodze puszkę WOŚP? Dobrym pomysłem będzie wzięcie udziału w organizowanej przez Gminę Zbrosławice pod honorowym patronatem Wójta Wiesława Olszewskiego akcji „Moje, czerwone serce” dla dzieci do lat 14. Zasady są proste i znane z podobnych akcji dla dzieci w ubiegłym roku. Zaczynamy od rejestracji w formularzu dostępnym do 26 stycznia pod tym adresem https://forms.gle/EraKdP75bSFfwf4a6. Następnie, dowolną technika plastyczną wykonujemy czerwone serduszko wzorowane na symbolu WOŚP. Później wystarczy już tylko pojawić się przed Biblioteką w Zbrosławicach w godz. 13:30 – 15:30, oddać swoją pracę, odebrać podarunek i wrzucić swój datek do puszki WOŚP dostępnej na miejscu. Na uczestników zabawy czekają upominki ufundowane przez Gminę Zbrosławice – słodycze oraz gadżety.

Zapraszamy serdecznie. Udział w zabawie jest bezpłatny, a przy okazji można wesprzeć szczytny cel!

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Czerwone serce - karta zgłoszeniowa 21-01-19 10:22 11.87KB
pobierz
plik: Czerwone serce - karta zgłoszeniowa

Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.