Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Może dzwonić ankieter

13 stycznia, 2021
Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach / Adrian Tync - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

W dniach od 15 do 29 stycznia Urząd Statystyczny w Katowicach przeprowadzi badania dot. koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Ankiety prowadzone będą przez pracowników Urzędu Statystycznego w drodze samodzielnego przekazywania danych przez internet oraz wywiadu telefonicznego.

Infolinia Urzędu Statystycznego: 22 279 99 99

Potwierdzić tożsamość ankietera można pod nr telefonów: 32 77 91 291 oraz 695 255 244 lub pod adresem

 
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).