Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

MPSZOK – informacja

02 sierpnia, 2023

Informuje się, iż odpady komunalne oddawane w Mobilnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (MPSZOK) przyjmowane są od mieszkańców Gminy Zbrosławice BEZPŁATNIE, na miejscu nie jest pobierana żadna opłata.

Podczas odbioru odpadów budowlanych i rozbiórkowych, opon z samochodów osobowych oraz bioodpadów, w mobilnym punkcie wystawiany jest kwit wagowy, w celu zanotowania ilości przyjętych odpadów. Kwity te przekazywane są do Wydziału Gospodarki Komunalnej i na ich podstawie po przekroczeniu ustalonych limitów mieszkaniec otrzymuje stosowną pisemną informację dotyczącą wysokości należnej opłaty. Opłata ta jest wnoszona na rachunek bankowy Urzędu Gminy lub regulowana w kasie Urzędu.
Gmina Zbrosławice
Zbrosławice – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Gmina Zbrosławice jest trzecią co do wielkości gminą wiejską w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).